До новин

Верховний Суд визнав вимоги Дельта Банку до збанкрутілої агрокомпанії на 1,8 млрд грн

10 жовтня, 2018
Борги
Верховний Суд визнав вимоги Дельта Банку до збанкрутілої агрокомпанії на 1,8 млрд грн

ВС у рамках справи про банкрутство ТОВ «Гранд-Хол» визнав кредиторські вимоги Дельта Банку на 1,8 млрд грн.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на Фінбаланс.

6 вересня Верховний Суд у рамках справи №918/1071/15 про банкрутство ТОВ «Гранд-Хол» визнав кредиторські вимоги ліквідатора Дельта Банку на 1,8 млрд грн, з яких

- 1,65 млрд грн були окремо внесені до реєстру вимог кредиторів як такі, що забезпечені заставою майна боржника;

- 131,3 млн грн - четверта черга;

- 24,8 млн грн - шоста черга.

ТОВ “Гранд Хол” було визнано банкрутом постановою Госпсуду Рівненської області від 28.03.2017.

Згідно з судовими матеріалами, права вимоги до ТОВ “Гранд Хол” у Дельта Банку виникли як на підставі кредитних договорів, так і договорів застави й поруки (за кредитними зобов’язаннями ТОВ «Агро XXI», ПП “Овас” тощо).

У держреєстрі кінцевими бенефіціарами ТОВ “Гранд Хол” вказані кіпріоти Анастасіоу Елені, Кіроу Георгіос, Чарілаоу Андроула, Отсі Пампіна, Милона Марія.

Нагадаємо, ліквідатор Дельта Банку подавав позови до структур, пов`язаних з агрохолдингами ТАКО й «Інсеко», на суму під 2 млрд грн.

Мажоритарний акціонер Дельта Банку Микола Лагун розповідав, що залучив ТАКО до управління «Інсеко», який дістався йому за борги. Передбачалося, що активи «Інсеко» мали перейти до ТАКО після виплати боргів. Але, слід розуміти, не склалося. Принаймні значна частина боргів залишилася, позичальники збанкрутували, перспективи повернення коштів туманні. Фактичним контролером холдингу «ТАКО» вважався бізнесмен Дмитро Колесник. Водночас у березні 2015 року ЗМІ писали, він вийшов з числа акціонерів ТАКО.

Торік у листопаді агрохолдинг АСТ публічно скаржився на конфлікт з Лагуном. Щоправда, учасники агроринку не виключали, що власники «ТАКО» перевели бізнес на «АСТ».

Коментарі
Додати коментар