До новин

Порошенко схвалив мораторій на стягнення з УЗ боргів «Донецької залізниці»

11 січня, 2019
Борги
Порошенко схвалив мораторій на стягнення з УЗ боргів «Донецької залізниці»

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо підприємств залізничного транспорту, майно яких розміщене в районі відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, проведення антитерористичної операції».

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на прес-службу очільника держави.

Закон передбачає внесення змін до законів України «Про особливості утворення акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування» та «Про виконавче провадження».

«Впровадження норм Закону сприятиме узгодженню норм законодавства та реалізації тимчасових заходів щодо недопущення звернення стягнення на активи ПАТ «Укрзалізниця» за зобов’язаннями підприємств залізничного транспорту, що розташовані на території проведення антитерористичної операції, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, на якій органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження», - йдеться в повідомленні прес-служби президента.

Як повідомляв інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація, суд зобов’язав «Донецьку залізницю» повернути ВТБ Банку майже 1 млрд грн боргу.

Коментарі
Додати коментар