До новин

МОЗ: "Слуга народу" поширює брехню про нібито загрозу банкрутства 4 медзакладів

23 серпня, 2019
Новини
МОЗ: "Слуга народу" поширює брехню про нібито загрозу банкрутства 4 медзакладів

Новообраний депутат від "Слуги народу" Олександр Дубінський опублікував у своєму блозі відео, в якому розповідає, що перетворення чотирьох найбільших національних медичних закладів України на казенні неприбуткові підприємства нібито призведе до банкрутства таких закладів.

Про це повідомляє прес-служба МОЗ у Facebook, передає інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.

"Олександр Дубінський, блогер, відомий низкою брехливих заяв щодо діяльності МОЗ України, опублікував відеозапис, в якому залякує своїх глядачів. Дубінський стверджує, що перетворення чотирьох найбільших національних медичних закладів України на казенні неприбуткові підприємства нібито призведе до банкрутства таких закладів. Це брехня, яка може бути корисною лише окремим особам у керівництві цих лікарень, які роками наживали статки на грошах з кишень пацієнтів", – зазначили у повідомленні.

У МОЗ наголосили, що з 2020 року всі медичні заклади, які підпишуть договір із НСЗУ, отримуватимуть гроші за фактично надані послуги в рамках програми медичних гарантій. Гроші з кишень пацієнтів за те, що гарантовано оплачує держава за кошти платників податків, брати не можна.

Крім того, у відеозаписі є твердження, що всі гроші на охорону здоров'я було спрямовано на первинну ланку медичної допомоги, а заклади спеціалізованої медичної допомоги – лікарні, кардіоцентри – нічого не отримують.

"Це брехня, адже спеціалізовані лікарні отримують гроші в межах медичної субвенції з державного бюджету або окремих бюджетних програм. З 2020 року всі медичні заклади мають перейти на нову модель фінансування", – наголосили у міністерстві.

Коментарі
Додати коментар