Працівники органів юстиції безкоштовно надаватимуть українцям правову допомогу

Міністр юстиції України Павло Петренко пообіцяв, що працівники органів юстиції будуть залучені до роботи центрів безкоштовної юридичної допомоги.
Про це він заявив під час відкриття першого Центру надання безкоштовної допомоги в Києві, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.
«За дорученням прем'єр-міністра, органи юстиції, співробітники органів юстиції, зараз також залучаються до роботи цих центрів. Тому що ми розуміємо, потенційно фактично споживачами цих послуг можуть бути 8 млн українців. І найголовніше, щоб з перших днів цих центрів була довіра до цієї системи», - сказав Петренко.
Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, міністр юстиції Павло Петренко і посол Канади в Україні відкрили перший Київський центр безоплатної правової допомоги на Лівому березі, який працюватиме для жителів трьох районів Києва.
Коментарі
Новини за темою
-
Законодавство
09 травня, 2024Аграрії можуть отримати компенсацію за купівлю сільгосптехніки вже у 64 українських виробників
-
Законодавство
07 травня, 2024У першому кварталі ФОП сплатили єдиного податку на 160% більше, ніж торік
-
Законодавство
07 березня, 2024Фонд гарантування виставляє на аукціон пул іпотечних кредитів трьох банків
-
Законодавство
26 жовтня, 2023ІТ-компанія SoftServe відкрила чотири нових офіси за кордоном