До новин

У Запоріжжі почали «полювання» на злісних боржників з заробітної плати

02 вересня, 2015
Борги
У Запоріжжі почали «полювання» на злісних боржників з заробітної плати

Про це арбітражним керуючим і керівникам підприємств-боржників нагадав заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін на засіданні обласної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на управління у справах преси та інформації Запорізької обласної державної адміністрації

Під час засідання, в якому крім членів комісії взяли участь представники обласної прокуратури, відділення національної служби посередництва і примирення, арбітражні керуючи підприємств, було розглянуто стан погашення заборгованості на підприємствах, щодо яких реалізується процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом.

Станом на 1 серпня заборгованість на таких підприємствах склала 39,9 млн. грн. Левова частка боргів – 86,7% або 34,6 млн. грн.. припадає на десять підприємств області. А саме – ПАТ «Азовські мастила та оливи» (21,2 млн. грн..); ЗДП «Кремнійполімер» (7,6 млн. грн.); Бердянський державний завод скловолокна (1,6 млн. грн..), ДП «Хлібна база №74» (1,1 млн. грн.); ВАТ «Український науково-дослідний інститут силової електроніки «Перетворювач» (0,9 млн. грн.); ВАТ «Вуглецевий композит» (0,8 млн. грн.); ЗДП «Радіоприлад» (0,7 млн. грн.) тощо.

Комісією було заслухано доповіді арбітражних керуючих і керівників підприємств-боржників про заходи щодо погашення заборгованості з заробітної плати, обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування.

За підсумками розгляду цих питань було прийнято низку відповідних рішень.

Коментарі
Додати коментар