До новин

В Україні почали оприлюднювати результати автоматизованого розподілу судових справ

07 вересня, 2015
Законодавство
В Україні почали оприлюднювати результати автоматизованого розподілу судових справ

Судова влада України почала з 1 вересня 2015 року розміщення на своєму веб-порталі у розділі «Інформація щодо стадій розгляду судових справ» звіти про автоматизований розподіл судових справ.

Про це інформаційному порталу Банкрутство & Ліквідація повідомили у прес-центрі Судової влади України.

Оприлюднення відбувається щоденно в автоматичному режимі відповідно до рішення Ради суддів України від 22 липня 2015 року № 79 щодо внесення змін до Положення про автоматизовану систему документообігу суду в частині оприлюднення результатів автоматизованого розподілу судових справ.

У прес-центрі кажуть, що кожний відвідувач веб-порталу має можливість ознайомитися не лише з результатами автоматизованого розподілу кожної судової справи, але й з порядком здійснення цього розподілу.

Крім того, з 1 вересня 2015 року на веб-сторінці відповідного суду на веб-порталі Судової влади України в розділі «Засади використання автоматизованої системи документообігу суду» у хронологічному порядку будуть оприлюднюватися Засади використання автоматизованої системи документообігу суду, що затверджені зборами суддів відповідного суду.

Оприлюднення зазначених документів по кожному суду надасть можливість громадянам ознайомитись із правилами застосування Положення про автоматизовану систему документообігу суду в кожному суді з урахуванням спеціалізації та інстанційності суду, норм процесуальних кодексів та законів України, а також перевірити відповідність цих правил порядку проведення автоматизованого розподілу конкретної судової справи між суддями.

Коментарі
Додати коментар