Мерія Дніпра спільно з НАБУ відсудили аеропорт у Коломойського

Міська рада Дніпра спільно з НАБУ відсудили аеропорт у бізнесмена Ігоря Коломойського: попереду ще касаційний суд, але "летовище вже вирвано з рук" Коломойського.
Про це повідомив у Telegram мер Дніпра Борис Філатов.
"Кілька місяців тому ми оголосили, що мерія Дніпра спільно з НАБУ відсудили аеропорт у Коломойського. Утім, ті, хто знається на тонкощах юриспруденції, особливо в нашій країні, і ще більш особливо - на "юриспруденції" Ігоря Валерійовіча, були сповнені скепсисом щодо цього результату.
Тоді всі казали, що треба чекати апеляції, перш ніж рішення набере сили. Тепер - після всіх судових суперечок, "хвороб" самих суддів, численних переносів засідань та інших дивних див, ми виграли цю справу", - написав Філатов.
"Зараз можу сподіватися, що Коломойський більше не паразитуватиме на аеропорті міста.
І хоча попереду ще касаційний суд, переконаний, що наше летовище вже вирвано з його рук", - додав він.
Коментарі
Новини за темою
-
Новини
23 березня, 2023Нафтовий бізнес Медведчука в РФ поповнився двома мережами АЗС
-
Новини
23 березня, 2023Кабмін перетворив "Укроборонпром" на "Українську оборонну промисловість"
-
Новини
23 березня, 2023Молдовська компанія Energocom вперше продала електроенергію Україні
-
Новини
23 березня, 2023Світові енерготрейдери Trafigura і Vitol можуть активізувати торгівлю російською нафтою