До новин

За 9 місяців з підприємств-боржників Вінниччини зібрано 162,5 млн грн

03 листопада, 2015
Борги
За 9 місяців з підприємств-боржників Вінниччини зібрано 162,5 млн грн

Впродовж січня-вересня 2015 року з підприємств-боржників Вінниччини зібрано 162,5 млн гривень.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.

Зазначену суму вдалося мобілізувати за рахунок вжитих фіскальною службою області заходів. Із цієї суми до Державного бюджету надійшло 93,2 млн грн, до місцевих бюджетів – 69,3 млн грн.

Якщо розглянути ці надходження у розрізі вжитих фіскальною службою заходів, то понад 90 відсотків або 148,8 млн грн забезпечено за рахунок вжиття упереджувальних заходів до боржників, серед яких сплата розстрочених сум грошових зобов’язань. Решта – це кошти від вилучення готівки, за рахунок стягнення платіжними вимогами грошей з рахунків боржників, від стягнення податкового боргу у судовому порядку. Також – це надходження від підприємств, що перебувають у процедурі банкрутства та від реалізації активів, які перебувають в податковій заставі.

Додамо, за підсумками січня-вересня цього року податкова заборгованість по області скоротилася на 24,3 млн грн або на 4,6%. Зокрема, податковий борг з податку на прибуток зменшився на 6,7 млн грн, з ПДВ – на 7,2 млн грн та з податку на доходи фізичних осіб – на 1,2 млн грн, за іншими податками – на 21,1 млн грн. Водночас, дещо зріс податковий борг з плати за землю та з акцизного збору.

Коментарі
Додати коментар