До новин

Місія МВФ завершила роботу в Україні

23 листопада, 2015
Борги
Місія МВФ завершила роботу в Україні

Місія Міжнародного валютного фонду працювала в Україні з 12 по 20 листопада.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на прес-службу фонду.

«Місія Міжнародного валютного фонду відвідала Київ з 12 по 20 листопада. У ході візиту місія провела дискусії на політичному рівні з владою України в контексті програми економічних реформ, які реалізуються за підтримки МВФ», - йдеться у повідомленні.

«Місія продовжувала конструктивні обговорення з українською владою щодо напрямків політики, які необхідні для завершення другого перегляду програми EFF», - заявив керівник місії МВФ в Україні Рон ван Руден.

За його словами, значна робота, яка була проведена на технічному рівні, сприяла просуванню взаємних домовленостей щодо запланованої податкової реформи та наслідків для бюджету-2016.

«На даний момент дуже важливо, щоб уряд представив парламенту бюджет, який узгоджується з завданнями програми, спрямованими на подальше скорочення дефіциту бюджету та державного боргу до більш безпечного рівня», - сказав керівник місії МВФ в Україні.

Він також додав, що Україні необхідні стабільні заходи з розширення бази оподаткування та оптимізації витрат.

«Надійна фіскальна позиція у поєднанні із заходами, спрямованими на оздоровлення банківської системи і прискорення економічних реформ, є критично важливими для закріплення фінансової стабільності та створення основи для сильного і стійкого зростання», - підсумував Руден.

Коментарі
Додати коментар