До новин

Виробник Oreo та Milka відзвітував про надвисокі прибутки в Росії

20 лютого, 2024
Новини
Виробник Oreo та Milka відзвітував про надвисокі прибутки в Росії

Компанія-виробник солодощів Mondelez, яка внесена до списку спонсорів війни від НАЗК відзвітувала про "найбільші ніж коли-небудь" прибутки свого російського бізнесу.

Про це повідомляє Reuters, посилаючись на документацію Mondelez, з якою ознайомилось видання.

У своїй заяві у 2023 році компанії зазначала, що її бізнес в Росії забезпечує "стабільне зберігання товарів, які є щоденними продуктами харчування для звичайних людей", і що призупинення діяльності "означало б відключення частини продовольства для багатьох сімей, які не мають жодного відношення до війни".

Компанія також заявила про припинення інвестицій у рекламу та повну автономію для російської філії.

Окрім цього, в компанії зазначили, що "Продукти, що продаються в Росії, тепер виробляються і поширюються на місцевому рівні, без імпорту готової продукції з Європи в Росію або експорту з Росії в Європу".

Втім, згідно із записками, з якими ознайомилось Reuters, російська філія Mondelez отримала нового гендиректора, який підпорядковується особі, яка своєю чергою підпорядковується президенту Mondelez у Європі, Вінсу Груберу.

13 лютого в окремій службовій записці Грубер повідомив, що новим генеральним менеджером в Росії стане Олексій Блінов. Згідно з даними LinkedIn, Блінов є фінансовим директором компанії Mondelez, що базується в Москві.

У своєму річному звіті, опублікованому на початку цього місяця, компанія заявила, що її російський бізнес є більш прибутковим, ніж будь-коли раніше.

Продукти не підпадають під жодні міжнародні санкції, тому Mondelez може продовжувати російський бізнес майже безперешкодно.

Коментарі
Додати коментар