До новин

У Concorde Capital заявили про продовження тиску правоохоронців

26 лютого, 2024
Новини
У Concorde Capital заявили про продовження тиску правоохоронців

Інвестиційна компанія Concorde Capital бізнесмена Ігоря Мазепи заявила про продовження тиску правоохоронців та ускладнення діяльності компанії.

Про це йдеться в заяві компанії.

"В результаті протиправних дій слідчої групи ДБР та Офісу генерального прокурора у "справі Мазепи" заблоковано діяльність багатьох підприємств, котрі не мають стосунку до операцій з так званою землею дамби", - зазначили в компанії.

Зокрема, в ході обшуків в офісі Concorde Capital 18 січня 2023 року було вилучено корпоративну документацію, печатки, електронні ключі, ліцензії та ін., багатьох компаній, в т.ч. ТОВ "Конкорд Консалтинг", ТОВ "Конкорд Факторинг", ТОВ "Сонячне Ремесло", особисті документи, телефони, ноутбуки працівників компанії та партнерів, які знаходились в офісі на момент обшуку. 

У наголосили, що вилучені документи та техніка не мають жодного відношення до справи.

"Таким чином суттєво ускладнено та зупинено деякі напрями діяльності підприємств, до яких у правоохоронців нема жодних офіційних претензій. Блокування цих підприємств у такий протиправний спосіб загрожує збитками і компанії, і державі", - додали в інвесткомпанії.

У заяві також додали, що у відповідь на звернення з вимогою про повернення майна "слідчі безпідставно відповідають відмовою".

Коментарі
Додати коментар