До новин

Fitch очікує реструктуризацію проблемних боргів «Укрзалізниці» не пізніше березня

15 грудня, 2015
Борги
Fitch очікує реструктуризацію проблемних боргів «Укрзалізниці» не пізніше березня

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings очікує завершення реструктуризації єврооблігацій ПАТ «Укрзалізниця» в лютому-березні 2016 року.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на дані, опубліковані на сайті агентства.

Щодо узгодження умов реструктуризації паперів на 500 млн доларів з комітетом кредиторів «УЗ» оголосила 9 грудня.

У повідомленні йдеться, що Fitch Ratings визнає умови реструктуризації боргу, узгоджені «Укрзалізницею» з комітетом кредиторів, відповідними критеріям обміну проблемних боргових зобов'язань.

Про узгодження умов реструктуризації єврооблігацій на 500 млн доларів з комітетом кредиторів компанія оголосила 9 грудня.

Єврооблігації структуровані як облігації Shortline Plc, що являють собою участь в кредиті, по якому «Укрзалізниця» виступає гарантом.

Згідно з умовами реструктуризації, термін продовжується з 21 травня 2018 року до 15 вересня 2021 року. Купон з цінних паперів підвищується з 9,5% до 9,875%.

Графік амортизації основної суми боргу буде виглядати таким чином: 60% боргу виплачується в 2019 році, 20% у 2020 році і ще 20% у 2021 році.

Аналітики агентства вважають, що збільшення купона не компенсує повною мірою продовження терміну погашення облігацій, тому даний випадок підпадає під критерії обміну проблемних боргових зобов'язань.

Після завершення обміну проблемних боргових зобов'язань, агентство, відповідно до своєї методології, знизить рейтинг дефолту емітента (РДЕ) до рівня «обмежений дефолт» (RD). Потім рейтинг буде підвищено до рівня, який буде відповідати кредитній якості емітента.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, «Укрзалізниця» погодила умови реструктуризації облігацій на 500 млн доларів.

Коментарі
Додати коментар