До новин

Обсяги рефінансування банків становлять 105 млрд грн, - Гонтарева

30 грудня, 2015
Борги
Обсяги рефінансування банків становлять 105 млрд грн, - Гонтарева

На сьогодні обсяги рефінансування становлять 105 мільярдів гривень, 55 млрд знаходяться у платоспроможних банках, а 45 млрд - у неплатоспроможних.

Про це заявила голова НБУ Валерія Гонтарева під час прес-конференції, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.

«З початку цього року заборгованість за кредитами рефінансування становить -8,4 мільярди гривень», - зазначила Гонтарева.

Крім того, за словами голови НБУ, регулятор не покладає надію повернути рефінансування, яке видавалося ще до її приходу в Нацбанк.

«Зараз ми спільно з Фондом гарантування вкладів працюємо над реалізацією застав під ці кредити у неплатоспроможних банках. У працюючих банках, які не мають наразі змогу обслуговувати борги укладено вже угоди на реструктуризацію цих боргів строком на 5 років», - уточнила Гонтарева.

За словам голови НБУ, на сьогодні у Фонді гарантування 45 мільярдів гривень рефінансуванння, яке буде повертатися через продаж заставного майна на прозорих аукціонах.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, НБУ надав збитковому Промінвестбанку 200 млн гривень рефінансування.

Коментарі
Додати коментар