До новин

Поліція та Нацгвардія вирішили продовжити охорону судів України

05 січня, 2016
Законодавство
Поліція та Нацгвардія вирішили продовжити охорону судів України

Суди продовжують перебувати під охороною підрозділів Національної поліції та Національної гвардії України.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на інформацію, опубліковану на сайті Судової влади України.

«31 грудня 2015 року в Міністерстві внутрішніх справ України під керівництвом Голови Національної поліції Х. Деканоїдзе проведена нарада, на якій прийнято рішення щодо продовження охорони судів, інших органів та установ судової системи, а також установ судових експертиз підрозділами Національної поліції та Національної гвардії України», - йдеться в повідомленні.

Також зазначено, що на виконання пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 09.11.2015 № 906 «Про забезпечення охорони судів, інших органів та установ судової системи, а також установ судових експертиз» Міністерство внутрішніх справ України найближчим часом подасть на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України наказ «Про затвердження Тимчасового порядку охорони судів, інших органів та установ судової системи, а також установ судових експертиз».

Виконання функцій з охорони судів, інших органів та установ судової системи, а також установ судових експертиз, здійснюється підрозділами Національної поліції та Національної гвардії України на безоплатній основі відповідно до пункту 19 частини першої статті 23 Закону України «Про Національну поліцію», пункту 4 частини першої статті 2 Закону України «Про Національну гвардію України» та постанови Кабінету Міністрів України від 09.11.2015 № 906.

Додатково повідомляємо, що відповідно до проекту Тимчасового порядку охорони судів, інших органів та установ судової системи, а також установ судових експертиз охорону апеляційних загальних, апеляційних спеціалізованих судів здійснюють підрозділи Національної гвардії України, інших об’єктів (місцевих спеціалізованих, місцевих загальних судів, інших органів та установ судової системи, а також установ судових експертиз) – підрозділи Національної поліції.

Коментарі
Додати коментар