До новин

Сьогодні КС розпочне розгляд змін до Конституції у частині правосуддя

12 січня, 2016
Законодавство
Сьогодні КС розпочне розгляд змін до Конституції у частині правосуддя

Конституційний суд України сьогодні, 12 січня, о 10 годині розпочне розгляд справи у формі усного слухання щодо конституційності законопроекту про внесення змін до Основного Закону в частині правосуддя.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на прес-службу Конституційного суду України.

«Початок розгляду справи за зверненням Верховної Ради України про надання висновку щодо відповідності законопроекту про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя) вимогам статей 157 і 158 Конституції України (усне слухання)», - йдеться у повідомленні суду.

Нагадаємо, 25 листопада 2015 року Президент України вніс до Верховної Ради проект Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)».

22 грудня 2015 року Верховна Рада направила проект змін до Конституції у частині правосуддя до Конституційного суду України.

Проект був затверджений Конституційною Комісією 30 жовтня 2015 року. Національна рада реформ на своєму засіданні 9 листопада рекомендувала Президенту внести його на розгляд Верховної Ради, а парламенту – розглянути цей проект в першому читанні протягом поточної сесії.

Коментарі
Додати коментар