До новин

Почався відбір кандидатів для навчання з судового адміністрування

12 січня, 2016
Законодавство
Почався відбір кандидатів для навчання з судового адміністрування

З метою подальшого підвищення професійного рівня судових адміністраторів Державна судова адміністрація України в партнерстві з Національною школою суддів України за підтримки Проекту USAID «Справедливе правосуддя» оголошує конкурс на добір кандидатів для участі в третьому раунді навчальної програми з питань судового адміністрування.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на офіційний сайт Судової влади України.

Загальна кількість учасників складає 40 осіб. Метою навчальної програми є поглиблення знань, вмінь та навичок у сфері судового адміністрування.

До участі в реалізації навчальної програми будуть залучені практики й викладачі навчальних закладів України та США, зокрема Університету штату Мічиган.

Участь у конкурсі можуть брати особи, які працюють на посаді  керівника апарату та його заступника в судах загальної юрисдикції, а також працівники Державної судової адміністрації України та її територіальних управлінь.

Учасники навчальної програми отримають відповідний сертифікат за умови успішного проходження навчання та позитивного відгуку про випускну роботу з вирішенням  конкретного ситуативного завдання.

Добір учасників буде здійснюватися комісією з числа представників  Державної судової адміністрації України, Національної школи суддів України та Проекту USAID «Справедливе правосуддя» на підставі оцінки змісту аплікаційної форми, поданої кандидатами на участь у навчальній програмі.

Нагадаємо, раніше Державною судовою адміністрацією України в партнерстві з Національною школою суддів України за підтримки Проекту USAID «Справедливе правосуддя» та за участю Університету штату Мічиган (США) була успішно розроблена та впроваджена навчальна програма з питань судового адміністрування. У результаті впровадження двох раундів програми в 2013 та 2015 роках 80 судових адміністраторів з усієї України покращили знання, навички та вміння з питань судового адміністрування.

Коментарі
Додати коментар