До новин

В Україні створена Асоціація розвитку суддівського самоврядування

22 січня, 2016
Законодавство
В Україні створена Асоціація розвитку суддівського самоврядування

Ініціативні представники судової гілки влади вирішили об’єднатись задля створення нової громадської організації – Асоціації розвитку суддівського самоврядування.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на «Юридичну газету».

Ідея об’єднання виникла в зв’язку із необхідністю поновлення авторитету судової влади, інформування суспільства про події, що відбуваються у судовій системі, здійснення громадського контролю за Вищою кваліфікаційною комісією суддів, Вищою радою юстиції, Державною судовою адміністрацією та іншими державними органами, неухильного дотримання прав суддів, нівелювання дискримінації представників професії під час переатестації, організації ефективної комунікації суддів між собою тощо.

Перша офіційна зустріч учасників – установчі збори – відбулась 21 січня 2016 року у приміщені Кловського палацу. На зустрічі були присутні активісти від судової системи та представники діючих самоврядних професійних органів. Голова Ради суддів України Валентина Сімоненко не змогла відвідати захід, однак виклала свою позицію з приводу створення АРССУ у листі, який був зачитаний у засіданні. У документі вона зазначила, що дуже схвально ставиться до ініціативи та сподівається на партнерські відносини між новоствореною організацією та РСУ.

На засіданні обрані голова, секретар АРСС (Володимир Кравчук та Андрій Жук відповідно),  затверджений статут й основні напрями діяльності організації, обрані Президент АРССУ (Володимир Кравчук) та правління АРСС у кількості 5 осіб. Також затверджено положення про Ревізійну комісію ГО АРССУ, визначено її склад та обрано уповноваженого для вчинення усіх дій державної реєстрації ГО.

Коментарі
Додати коментар