До новин

Роллінс покриває оборудки екс-керівництва «Укрнафти», - очільник «Нафтогазу»

27 січня, 2016
Борги
Роллінс покриває оборудки екс-керівництва «Укрнафти», - очільник «Нафтогазу»

Голова ПАТ «Укрнафта» Марк Роллінс затягуючи з поверненням дебіторської заборгованості, фактично покриває оборудки екс-керівництва підприємства.

Так вважає виконавчий директор НАК «Нафтогаз України» Андрій Пасішник, про що він написав на своїй сторінці у Facebook, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.

Пасішник повідомив, про результати наради в Кабміні щодо погашення податкового боргу ПАТ «Укрнафта».

Він нагадав, що Державна фіскальна служба та «Нафтогаз» письмово звернулися до Роллінса з пропозицією надання реальної допомоги з повернення наявної дебіторської заборгованості перед «Укрнафтою» з боку підприємств групи «Приват».

За його словами, найбільші боржники - ПАТ Укртатнафта, ПАТ Нікопольскій завод феросплавів, ПАТ «Запоріжський феросплавний завод», ПАТ «Марганецький ГЗК», ПАТ «ДніпроАзот», ПАТ «Карпатське управління геофізичних робіт», ТОВ «Котлас» тощо.

«Але, станом на сьогодні, відповіді на ці пропозиції допомоги, ні «Нафтогаз», ані ДФС від голови «Укрнафти» не отримали», - висловлює своє обурення Пасішник.

«Це може свідчити тільки про те, що чинний керівник фактично покриває здійснені оборудки екс-керівництва «Укрнафти», яке й надалі фактично продовжує управляти компанією», - упевнений він.

Очільник «Нафтогазу» зазначив, що позиція державних органів залишається незмінною - негайне повернення штучно створеної дебіторської заборгованості і погашення цими коштами 10 мільярдів податкового боргу перед державою.

«В той же час, стало достеменно відомо, що новопризначений головний фінансовий директор «Укрнафти» Ірина Євець фактично позбавлена будь-якого доступу до оперативної фінансової та бухгалтерської інформації з боку головного бухгалтера Доліної», - наголосив Пасішник.

«Також, джерела в «Укрнафті» повідомляють про відсутність сьогодні на робочому місці голови правління Марка Роллінса у зв'язку з його відсутністю в Україні», - повідомив він.

Як повідомлялося, загальна сума боргу станом на 1 січня 2016 рокустановить понад 10,2 млрд гривень . Борг сформувався переважно за рахунок несплати самостійно задекларованих сум рентних платежів, а також ПДВ та податку на прибуток.

При цьому дебіторська заборгованість становить 18,676 млрд гривень.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, «Укрнафта» відмовляється погашати борг перед бюджетом.

Коментарі
Додати коментар