До новин

У Раду знову внесли законопроект про реструктуризацію валютних кредитів

04 лютого, 2016
Законодавство
У Раду знову внесли законопроект про реструктуризацію валютних кредитів

Кабінет міністрів вчергове вніс у Верховну Раду законопроект про конвертацію валютних кредитів.

Про це повідомив заступник міністра фінансів Артем Шевальов під час засідання комітету Верховної Ради з питань фінансової політики й банківської діяльності, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.

«Сьогодні (законопроект) зареєстрований», - сказав він.

Передбачається, що тим позичальникам, які брали кредити на купівлю єдиного житла, а також на купівлю землі для будівництва такого житла, банки спишуть 25% боргу; для позичальників, які купували соціальне житло (квартири площею до 60 кв. м і будинку до 120 кв. м), спишуть не менше від 50%; інвалідам, учасникам АТО, ветеранам, багатодітним сім'ям - понад 70%.

Банки збираються списати борги спадкоємцям учасників АТО й тим учасникам АТО, які одержали інвалідність і купили єдине соцжитло.

Ставка кредиту при конвертації не буде змінюватися й буде зафіксована на 3 роки.

Нагадаємо, 18 грудня президент України Петро Порошенко наклав вето на прийнятий радою закон про реструктуризацію валютних кредитів, який зобов'язував банки реструктурувати всі споживчі кредити, отримані для придбання будь-якого майна, без обмеження суми заборгованості за курсом на дату укладення такого договору.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, Рада скасувала законопроект про реструктуризацію валютних кредитів.

Коментарі
Додати коментар