До новин

Накладено арешт на майно НСК «Олімпійський»

12 лютого, 2016
Борги
Накладено арешт на майно НСК «Олімпійський»

Державна виконавча служба 1 лютого 2016 року заарештувала майно державного підприємства «Національний спортивний комплекс «Олімпійський» через 32 млн гривень боргу перед «Київміськбудом».

Про це йдеться у відповідній ухвалі Господарського суду Києва по справі № 910/5946/13, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.

«ПАТ «Холдингова компанія «Київміськбуд» звернулося до господарського суду міста Києва з позовною заявою про стягнення з ДП «НСК «Олімпійський» 32,389 млн гривень боргу, що виник у зв'язку з неналежним виконанням відповідачем умов договору генерального підряду від 28 листопада 2008 року», - йдеться у матеріалах справи.

Рішенням Господарського суду Києва від 19 листопада 2013 року позов було задоволено повністю.

Оскільки коштів на рахунках заявника не вистачало для виконання наказу суду, державний виконавець 23 листопада 2015 року виніс постанову про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження.

НСК «Олімпійський» звернувся до суду з проханням зняти арешт з майна і визнати недійсним наказ Виконавчої служби, проте суд відмовив у задоволенні таких вимог.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, суд порушив справу про банкрутство підконтрольної «Київміськбуду» компанії.

Коментарі
Додати коментар