Fitch знизило рейтинг ДТЕК Ахметова до дефолтного
Рейтингове агентство Fitch Ratings знизило довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ) DTEK Energy B.V. - з рівня «С» до рівня «RD» (обмежений дефолт).
Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на інформацію агентства.
Як повідомляється, така рейтингова дія пов'язана з тим, що, за інформацією агентства, компанія пропустила строки платежів за низкою банківських кредитів.
У той же час в ДТЕК повідомили, що компанія продовжує переговори про реструктуризацію заборгованості перед іноземними кредиторами з залученням одного з провідних міжнародних консультантів - компанії Rotschild.
«Компанія знаходиться в постійному діалозі з власниками єврооблігацій і банками-кредиторами. ДТЕК веде переговори, спрямовані на збалансування фінансових можливостей компанії з обслуговування кредитів. Сподіваємося завершити переговорний процес в 2016 році», - йдеться в релізі компанії.
Згідно з ним, менеджмент ДТЕК докладає всіх зусиль для підвищення ефективності компанії в цей складний для всієї української енергетики період в умовах збереження несприятливої економічної ситуації в Україні.
«Це не дозволяє бізнесу рефінансувати позики, змушує шукати рішення щодо довгострокової реструктуризації боргу і розраховувати на розуміння і підтримку інвесторів», - наводяться в повідомленні слова керівника департаменту з корпоративних фінансів ДТЕК Дмитра Федотова.
Компанія нагадує, що в першому півріччі 2015 року зробила обмін єврооблігацій в розмірі 200 млн доларів на нові папери на суму 160 млн доларів з терміном погашення в березні 2018 року.
У другому півріччі 2015 року з метою організації процесу щодо реструктуризації боргових зобов'язань вона найняла фінансового радника Rothschild і юридичного консультанта Latham & Watkins.
Fitch відзначає, що після можливої фінансової реструктуризації та отримання достатньої інформації, рейтинг «RD» буде переглянутий з урахуванням нової структури капіталу, ризиків і перспектив.
Рейтингове агентство додає, що на кінець минулого року 58,2% боргу було номіновано в доларах, 19% - в євро і 17,6% - в рублях, тоді як частка доларової виручки становила 6%, а більшість інших доходів було в гривні.
Нагадаємо, ДТЕК був створений у 2005 році для управління енергетичними активами групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ, Донецьк) Рената Ахметова.
Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, ДТЕК зафіксував мільярдні збитки.
Коментарі
Новини за темою
- Борги 23 лютого, 2022
- Борги 23 лютого, 2022
"Полтаваобленерго" відсудило в "Енергоринока" майже 230 мільйонів
- Борги 23 лютого, 2022
ДІУ не переконала суди визнати припиненими її борги перед Дельта Банком
- Борги 20 лютого, 2022