До новин

Фахівці розповіли, скільки росіян знаходяться на межі банкрутства

05 квітня, 2016
Борги
Фахівці розповіли, скільки росіян знаходяться на межі банкрутства

Близько 1,4% від загальної кількості позичальників у Росії з відкритими рахунками відповідають критеріям банкрутства.

Про це свідчать дані Об'єднаного кредитного бюро, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.

«Під дію закону про банкрутство потрапляють близько 593 тис. росіян, це близько 1,4% від загального числа позичальників з відкритими рахунками. Це «громадяни з сумою боргу понад 500 тис. рублів за одним або кількома кредитами, платежі за якими не вносилися 90 і більше днів", - йдеться у повідомленні.

ОКБ зазначає, що відповідно до законодавства РФ громадяни, чий сукупний борг становить понад 500 тис. рублів, повинні звернутися до суду із заявою про визнання їх банкрутами, якщо вони не можуть виконувати зобов'язання перед кредиторами.

Крім того, громадяни, які відчувають труднощі з погашенням кредитів, можуть добровільно розпочати процедуру банкрутства незалежно від суми свого боргу.

За даними бюро, до числа регіонів з найбільшою кількістю позичальників-банкрутів входять Москва, Московська область, Санкт-Петербург, Краснодарський і Красноярський краї, Свердловська, Ростовська, Челябінська, Самарська області і Башкортостан.

У топ-10 регіонів з найменшою кількістю позичальників, які підпадають під закон про банкрутство, входять Ненецький і Чукотський автономні округи, Єврейська автономна область, Алтай, Інгушетія, Тува, Чечня, Магаданська область, Марій-Ел і Камчатський край.

Об'єднане кредитне бюро працює з 2004 року і входить до трійки найбільших кредитних бюро Росії.

Коментарі
Додати коментар