До новин

Шокіна позбавили членства у Вищій раді юстиції

19 квітня, 2016
Законодавство
Шокіна позбавили членства у Вищій раді юстиції

Вища рада юстиції вивела зі складу своєї дисциплінарної секції колишнього генпрокурора Віктора Шокіна, призначивши замість нього Анатолія Мірошниченка.

Про це інформаційному порталу Банкрутство & Ліквідація повідомили у прес-службі ВРЮ.

Згідно з рішенням Вищої ради юстиції від 9 червня 2015 року № 3/0/15-15 члена Вищої ради юстиції Шокіна Віктора Миколайовича було введено до складу дисциплінарної секції, а члена Вищої ради юстиції Мірошниченка Анатолія Миколайовича – до складу секції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад.

Пунктом 9 частини першої статті 18 Закону України «Про Вищу раду юстиції» передбачено, що повноваження члена Вищої ради юстиції припиняються у разі звільнення з посади, із зайняттям якої він входить до складу Вищої ради юстиції. Указом Президента України від 3 квітня 2016 року № 124/2016 Шокіна було звільнено з посади Генерального прокурора України.

Водночас член Вищої ради юстиції Мірошниченко виявив бажання ввійти до складу дисциплінарної секції Вищої ради юстиції.

«Враховуючи зазначені вище обставини, Вища рада юстиції ухвалила вивести зі складу дисциплінарної секції ВРЮ Шокіна В.М., а члена ВРЮ Мірошниченка А.М. вивести зі складу секції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад і ввести його до складу дисциплінарної секції», - зазначили у ВРЮ.

Мірошниченку доручили завершити проведення перевірок за матеріалами, що були розподілені йому як члену секції Вищої ради юстиції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад.

Коментарі
Додати коментар