До новин

Уряд чекає третій транш від МВФ у липні

23 травня, 2016
Борги
Уряд чекає третій транш від МВФ у липні

Україна може отримати третій транш кредиту обсягом 1,7 млрд доларів від ключового кредитора країни - Міжнародного валютного фонду за програмою співпраці EFF, затвердженої в березні минулого року, відразу після засідання Ради директорів Фонду в липні.

Про це в ефірі телеканалу «Еспресо» сказав міністр фінансів Олександр Данилюк, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.

«У липні можуть прийти гроші, - сказав міністр. - У нас були дуже конструктивні переговори, ми дуже успішно їх провели. Є довіра до уряду».

МВФ схвалив програму кредитування економіки України з використанням механізму розширеного фінансування (Extended Fund Facility - EFF) загальним обсягом 17,5 млрд доларів терміном на 4 роки в березні 2015 року.

Перший транш за новою програмою обсягом 5 млрд доларів Україна отримала 13 березня, другий - на 1,7 млрд доларів - 4 серпня 2015 року. Третій кредитний транш Україна мала отримати восени 2015 року, проте через низку причин політичного, а потім економічного характеру, рішення про виділення коштів було відкладено.

Україна і МВФ відновили активні переговори після затвердження нового уряду 14 квітня цього року.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, місія МВФ завершила роботу в Україні.

Коментарі
Додати коментар