До новин

Меморандум з МВФ ще не готовий, - Мінфін

31 травня, 2016
Борги
Меморандум з МВФ ще не готовий, - Мінфін

Міністерство фінансів України зробило заяву щодо «спекуляцій навколо переговорів з Міжнародним валютним фондом» та оприлюднення в інтернеті так званого тексту меморандуму з МВФ.

Заяву оприлюднено на сайті Мінфіну, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.

«У черговий раз популістами робляться спроби зірвати переговори України з Міжнародним валютним фондом, використовуючи різні методи, щоб загострити соціально-політичну ситуацію в країні. Цього разу - це публікація так званого «тексту меморандуму МВФ», - наголошують у Міністерстві фінансів.

З цього приводу в Мінфіні наголошують, що фінального тексту меморандуму не існує.

«Робота над узгодженням Меморандуму ще досі триває. Уся комунікація між урядом України та МВФ відбувається англійською мовою», - йдеться у заяві.

Читайте також: Тимошенко і Ляшко вимагають показати текст домовленостей з МВФ

Зазначається, що фінальний узгоджений та перекладений українською мовою текст меморандуму буде опубліковано Міністерством фінансів на офіційному сайті одразу після підписання меморандуму, яке очікується протягом місяця.

«Будь-які інтерпретації так званого «тексту меморандуму», що з’явився у мережі, не відповідають дійсності та розцінюються як спекуляції (зокрема що стосується пенсійного віку, скасування мораторію на продаж землі). Уряд провів конструктивні переговори з МВФ по ключових питаннях і доклав усіх зусиль для всебічного захисту інтересів громадян України. Уряд орієнтований на зміни, які в результаті покращать економічну ситуацію та забезпечать громадян можливістю отримувати гідні заробітні плати, пенсії та державні послуги. І МВФ є для нас надійним партнером на цьому шляху», - наголошується в заяві Мінфіну.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, місія МВФ завершила роботу в Україні.

Коментарі
Додати коментар