Половина кредитів на балансах українських банків є проблемними, - НБУ

Рівень проблемних кредитів на балансах українських банків наближається до 50%.
Про це 7 червня в ході конференції «Дорожня карта відновлення кредитування в Україні» заявила виконуюча обов'язки заступника голови Національного банку України Катерина Рожкова, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація
«Є ще багато законодавчих прогалин, які заважають банкам працювати з поганими боргами. За результатами діагностики ця цифра перевищила 40%, а з урахуванням того, що банки не кредитують і хороші кредитні портфелі погашаються, ця цифра повільно, але впевнено повзе до 50%», - заявила Рожкова. За її словами, це безпрецедентна ситуація, з якої однозначно потрібно якось виходити.
«Прийняття закону про фінансову реструктуризацію та багатьох інших на сьогодні вкрай важливо, але 100% проблему не вирішить», - додала Рожкова.
Як повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, опубліковано перелік банків, яким загрожує статус проблемних.
Коментарі
Новини за темою
-
Борги
03 березня, 2021Боргові проблеми харківського «Електроважмашу» має вирішити Фонд держмайна – ОДА
-
Борги
03 березня, 2021"Укртрансгаз" відсудив борги у "Чернівцігаза" та "Івано-Франківськгаза"
-
Борги
02 березня, 2021Обсяг непрацюючих кредитів у банківській системі в січні зріс на 3,1 млрд грн
-
Борги
28 лютого, 2021