До новин

«СЕТАМ» підписало меморандум про співпрацю з Конфедерацією будівельників

24 червня, 2016
Законодавство
«СЕТАМ» підписало меморандум про співпрацю з Конфедерацією будівельників

В середу, 22 червня, президент Конфедерації будівельників України Лев Парцхаладзе та т.в.о. генерального директора ДП «СЕТАМ» Микола Писанчин підписали Меморандум про співпрацю.

Про це повыдомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.

В рамках Меморандуму «СЕТАМ» надаватиме членам Конфедерації адміністративні послуги, пов'язані з державною реєстрацією речових прав на нерухоме майно.

Нещодавно ДП «СЕТАМ» отримало акредитацію на проведення реєстрації прав власності як будь-яке комунальне або державне підприємство, так само як державні та приватні нотаріуси, після проведення реформи реєстраційної служби.

«У нас в штаті є кваліфіковані фахівці з реєстрації прав власності. А у членів Конфедерації будівельників є необхідність в реєстрації прав власності на споруджувані об'єкти. Забудовники часто стикаються з неоперативним оформленням і з затягуванням процесів реєстрації права власності на новозбудоване майно. Ми готові надавати таку послугу», - зазначив Микола Писанчин.

«Наші тарифи дуже лояльні. Ми ставимо тільки ті норми, що передбачені державою. Якщо інші суб'єкти реєстрації ставлять додаткові платежі, то ми не маємо наміру їх вводити», - підкреслив т.в.о. генерального директора Писанчин. Розмір тарифів встановлюється виходячи з термінів і швидкості реєстрації майнових прав.

Сторони вже обговорили подальші кроки щодо популяризації діяльності ДП «СЕТАМ» серед членів Конфедерації, а це - близько 700 організацій будівельного комплексу. Співробітники держпідприємства підготували цікаві лоти, за якими до реалізації пропонуються об'єкти незавершеного будівництва та інша нерухомість. «СЕТАМ» розширює ринки реалізації та  запрошує забудовників долучитися до участі у торгах.

Нагадаємо, СЕТАМ (cистема електронних торгів арештованим майном) - це засіб реалізації арештованого майна через мережу Інтернет.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, в НАБУ презентували перспективи співпраці банків і СЕТАМ.

Коментарі
Додати коментар