До новин

Внешекономбанк продає за борги готель Путіна, побудований до Олімпіади

29 червня, 2016
Борги
Внешекономбанк продає за борги готель Путіна, побудований до Олімпіади

Внешекономбанк шукає покупця на один з найрозкішніших готелів в Сочі — Radisson Blu Resort & Congress Centre. У ньому Володимир Путін і Дмитро Медведєв часто приймають важливих гостей.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на РБК.

Президент Внешекономбанку Сергій Горьков на Петербурзькому економічному форумі заяиви, що вже є покупці на «олімпійські» активи – готель Radisson Blu Resort & Congress Centre.

Готель має 508 номерів і розташований на березі Чорного моря, в Адлері.

Поруч — причал для яхт і олімпійський парк. Готель був побудований за кілька років до Олімпіади.

Внешекономбанк вперше за борги продає олімпійський об'єкт. Держкорпорація за дорученням уряду була одним з кредиторів будівництва олімпійських об'єктів. Всього вона видала 20 кредитів на 241 млрд руб., в тому числі структурам мільярдерів Володимира Потаніна, Олега Дерипаски і Віктора Вексельберга. Компанії повинні були почати обслуговувати кредити в 2014 році, але більшість з них попросили про відстрочку та реструктуризацію боргу. Можливі втрати від олімпійських кредитів банк оцінював в 190 млрд руб. У минулий четвер, 23 червня, голова банку Сергій Горьков повідомив про реструктуризацію олімпійських кредитів на 25 років.

Про те, що ВЕБ збирався видати кредит ЗАТ «Готель Девелопмент» на будівництво Radisson Blu Resort & Congress Centre, повідомляли в 2011 році російські ЗМІ. Вартість будівництва оцінювалася в 6 млрд руб., 70% з яких кредит Зеба.

Ціна готелю може становити близько $250 тис. до $300 тис. за номер або $125 млн — $150 млн за готель.

Нагадаємо, збитковий Промінвестбанк (Україна) є дочірньою фінустановою російського Внешекономбанку.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, у РФ на базі проблемного Внешекономбанку може з'явитися великий держбанк.

Коментарі
Додати коментар