До новин

Заборгованість підприємств перед «Нафтогазом» за тиждень зменшилась на 80 млн гривень

22 липня, 2016
Борги
Заборгованість підприємств перед «Нафтогазом» за тиждень зменшилась на 80 млн гривень

Протягом останнього тижня заборгованість підприємств-боржників перед НАК «Нафтогаз України» за використаний природний газ зменшилась на 80 млн гривень (0,4%) та складає 21,1 млрд гривень.

Про це інформаційному порталу Банкрутство & Ліквідація повідомили у прес-службі компанії.

«Станом на 19 липня 2016 р. сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ та прямих промислових споживачів перед НАК «Нафтогаз України» складає близько 21,1 млрд гривень. В порівнянні з минулим тижнем заборгованість зменшилась на 80 млн гривень (0,4%)», - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, борг підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, становить близько 85% від загальної суми заборгованості, борг ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії - близько 10%, борг прямих промислових споживачів - близько 5%.

Також повідомляється, що заборгованість ПАТ «Київенерго» за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень зменшилась на 9 млн гривень (1%) й складає близько 948 млн гривень.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що заборгованість столичних споживачів теплової енергії перед ПАТ «Київенерго» за підсумками першого півріччя 2016 року перевищила 1,7 млрд гривень.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, «Нафтогаз» та «Укрзалізниця» визнані найзбитковішими держкомпаніями.

Коментарі
Додати коментар