До новин

«Укртрансгаз» поскаржився у суді на ОПЗ через борги

29 липня, 2016
Борги
«Укртрансгаз» поскаржився у суді на ОПЗ через борги

Державна компанія-оператор газотранспортної системи «Укртрансгаз» подала позов до суду на одне з найбільших хімічних підприємств України «Одеський припортовий завод» через несплату за поставлений газ.

Про це під час прес-конференції розповів глава «Укртрансгазу» Ігор Прокопів, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.

«У липні ОПЗ спалив 53 мільйони кубометрів газу. 15 липня ми закрили баланс за червень і виставили рахунок на 434 мільйони гривень. Почекали 5 днів, завод не розрахувався, після цього ми подали в суд за розбаланс за червень», - сказав Прокопів.

Він додав, що на сьогодні «Укртрансгаз» продовжує зниження тиску газу для ОПЗ.

«На сьогодні ми приступили до процедури зниження тиску. Робочий тиск, під яким газ подається на ОПЗ становить 9 атмосфер, на сьогодні вона зменшилась до 7,8 атмосфери. Зараз вони перебувають в процесі переговорів і споживають 80 тисяч кубометрів газу на годину. Така ситуація роботі заводу не загрожує, але, якщо вони не заведуть номінацію, ми будемо продовжувати зниження тиску», - додав Прокопів.

18 липня 2016 року заявив про початок процедури відключення «Одеського припортового заводу» від газопостачання за відсутності передоплати та перевищення нормованого споживання газу. Станом на 18 липня добовий обсяг споживання «блакитного палива» контрагентом становив близько 1,5 мільйона кубометрів, при заявці в 0,1 мільйона кубометрів/добу. 20 липня прес-служба «Укртрансгазу» опублікувала інформацію, що компанія обмежила постачання газу великого виробника хімічної продукції Одеського припортового заводу до погашення боргів за транспортування палива.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, суд реструктурував борг ОПЗ перед «Нафтогазом».

Коментарі
Додати коментар