До новин

ФГВФО роз’яснив порядок включення окремих балансових рахунків до бази розрахунку регулярного збору

12 серпня, 2016
Законодавство
ФГВФО роз’яснив порядок включення окремих балансових рахунків до бази розрахунку регулярного збору

На звернення Комітету з питань регуляторної політики і нагляду Незалежної асоціації банків України Фонд гарантування вкладів фізичних осіб своїм листом надав роз’яснення щодо порядку включення окремих балансових рахунків до бази розрахунку регулярного збору.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на прес-службу Незалежної асоціації банків України.

Зокрема, мова йде про балансові рахунки «Кошти в розрахунках суб'єктів господарювання» (2602), «Розподільчі рахунки суб'єктів господарювання» (2603) та «Кошти в розрахунках фізичних осіб» (2622).

Так, ФГВФО зазначив, що при проведенні ідентифікації коштів, що обліковуються на рахунках 2602, 2603, 2622 для включення їх до бази розрахунку регулярного збору, банки мають керуватися критерієм – цільове призначення коштів. У разі віднесення банку до категорії проблемних, кошти, що обліковуються на таких рахунках, будуть перераховані за їх призначенням та відшкодовані у черговості, що визначено Законом України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Детальніше із роз’ясненнями ФГВФО можна ознайомитися за посиланням.

Коментарі
Додати коментар