До новин

Підприємцям з Донбасу пообіцяли анулювати борги з єдиного податку

30 серпня, 2016
Борги
Підприємцям з Донбасу пообіцяли анулювати борги з єдиного податку

Приватним підприємцям з Донбасу можуть анулювати борг за несплату єдиного податку у зв’язку з бойовими діями за місцем їхньої реєстрації.

Такий висновок оприлюднює заступник міністра з питань окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука на своїй сторінці у Facebook із посиланням на відповідь керівника Державної фіскальної служби Романа Насірова на свій запит, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.

«Мова йшла про сплату єдиного податку приватним підприємцем з Донецької області та нарахування боргу за несвоєчасну сплату. Думаю, таких випадків може бути чимало, тому загальну тезу відповіді викладаю в пабліку», – написав Тука.

Він також уточнив, що в разі неможливості здійснення виплат суб'єкт господарювання може написати заяву щодо визнання такого боргу безнадійним (виникнення форс-мажорних обставин), і його борг може бути анульовано.

Нагадаємо, раніше міністр фінансів Олександр Данилюк запропонував запровадити п’ятирічні канікули стосовно сплати податку на прибуток для підприємств малого бізнесу з оборотом до 3 млн грн.

Коментарі
Додати коментар