До новин

Укргазбанк хоче збанкрутувати «Торгівельну компанію «Урожай» Лєщинського

31 серпня, 2016
Борги
Укргазбанк хоче збанкрутувати «Торгівельну компанію «Урожай» Лєщинського

Ощадбанк вже звинувачував цю компанію донецького бізнесмена Олександра Лєщинського в намаганні вивести з-під застави по кредиту майонезний завод, що знаходиться в Донецьку.

Укргазбанко намагається відкрити в судах справу про банкрутство ТОВ «Торгівельна компанія «Урожай» бізнесмена Олександра Лєщинського.

Про це йдеться в постановах судів, опублікованих у Єдиному держреєстрі судових рішень, пише інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.

Зокрема, в липня цього року Укргазбанк подав заяву про порушення справи про банкрутство ТОВ «Торгівельна компанія «Урожай» до Господарського суду Вінницької області, але 27 липня суд прийняв ухвалу про повернення заяви без розгляду.

Укргазбанк звернувся до Ривненського апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою на це рішення, але суд прийняв ухвалу про повернення скарги заявникові, оскільки «до апеляційної скарги не додано документів, що підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі».

Згідно державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, кінцевим бенефіциаром ТОВ «Торгівельна компанія «Урожай» є бізнесмен з Донецька Олександр Лєщинський, який володіє компанією Lauffer Group. Згідно того ж реєстру, з травня цього року ТОВ «Торгівельна компанія «Урожай» перебуває в стані припинення, а строк, визначений засновниками для заявлення кредиторами своїх вимог, скінчився 10 липня цього року.

Lauffer Group є потужним виробником та експортером харчових продуктів, займається виробництвом хліба, макаронних виробів, включає олійножировий та консервний бізнес.

Через анексію Криму Lauffer Group втратила всі хлібозаводи компанії «Кримхліб» та Симферопольського комбінату хлібопродуктів, збитки компанія оцінила в $100 млн. У Донецькій області компанія втратила контроль над 8 хлібозаводами, макаронною фабрикою, майонезним заводом та млинкомбінатом, а в Луганській області компанія втратила ще 7 хлібозаводів. Загальні збитки по Донбасу – ще $100 млн.

В травні минулого року Олександр Лєщинський публічно повідомив, що йому вдалось домовитись про продаж активів на окупованій території Донбасу «якимсь росіянам», але деталей він не розголошував.

В червні цього року Ощадбанк повідомив, що Lauffer Group є «його проблемним позичальником», а ТОВ «Торгівельна компанія «Урожай» намагається незаконно перереєструвати на іншу компанію майонезний завод у Донецьку, який знаходиться в заставі у банку.

Коментарі
Додати коментар