До новин

«Безгрішного» Саакашвілі звинуватили у доведенні ОПЗ до банкрутства

02 вересня, 2016
Законодавство
«Безгрішного» Саакашвілі звинуватили у доведенні ОПЗ до банкрутства

Одеський припортовий завод (ОПЗ) опинився під загрозою банкрутства, а Державний бюджет втратив 6,5 млрд грн через «чорний піар» та «фальсифікацію» кримінальних справ з боку голови Одеської державної адміністрації Міхеїла Саакашвілі та його прибічників.

Про це заявив народний депутат України, член фракції «Народний фронт» Олександр Дроздик, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація з посиланням на «РБК-Україна».

«Саакашвілі вистачає цинізму та нахабства говорити про «доведення Одеського припортового до ручки». Сам же і довів, а тепер вдається до тактики «тримай злодія»!» - обурюється народний депутат.

Він повідомив, що звернеться до Генеральної прокуратури і Національного антикорупційного бюро з вимогою розслідувати факт «змови за участю Міхеїла Саакашвілі для «навмисного заниження ціни» Одеського припортового заводу».

«В цьому є всі ознаки високопосадової корупції. Саакашвілі протягом тривалого часу здійснював рейдерську атаку на ОПЗ. Її складовими були кампанія «чорного піару» та фальсифікація кримінальних справ», – вважає Дроздик.

За його словами, відбувся зрив приватизації заводу: держава, як визнав Фонд держмайна, вже втратила половину стартової ціни – а це понад 250 млн дол. (6,5 млрд грн).

«Серйозний західний інвестор відмовляється від придбання ОПЗ. А це втрата тисяч нових робочих місць, сотень мільйонів гривень податків, сучасних технологій, потужний удар для міжнародного іміджу України. Хтось дуже хоче купити стратегічне підприємство за безцінь або ж встановити над ним контроль і викачувати звідти кошти у приватну кишеню. Зараз завод фактично зупинився», - наголосив народний депутат.

Він також заявив, що Національне антикорупційне бюро «не реагує на численні публікації в ЗМІ щодо ролі Саакашвілі і його оточення у зриві приватизації ОПЗ та багатомільярдних втрат для Державного бюджету».

Дроздик пообіцяв звернутися до Антикорупційного бюро з вимогою почати розслідування щодо ролі Саакашвілі в зриві приватизації ОПЗ й доведенні підприємства до банкрутства.

Коментарі
Додати коментар