До новин

ФГВФО готує до продажу кредити державних перевізників на 960 млн гривень

20 вересня, 2016
Борги
ФГВФО готує до продажу кредити державних перевізників на 960 млн гривень

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб планує виставити на аукціон кредити державних підприємств, що працюють у сфері пасажирських та вантажних перевезень.

Про це інформаційному порталу Банкрутство & Ліквідація повідомили в прес-службі ФГВФО.

У рамках передпродажної підготовки з метою попередньої оцінки лотів Фонд запрошує усіх потенційних покупців та інвесторів проаналізувати матеріали кредитних справ і надати свої пропозиції щодо вартості активів. Серед можливих лотів – права вимоги за кредитами ПАТ «ВБР» та ПАТ «Банк «Форум».

Загальна заборгованість за 8 кредитами, станом на початок серпня 2016 року, сягнула 960,08 млн грн. Фонд розглядає кілька варіантів формування лотів і запрошує ринок надати свої пропозиції вартості щодо кожного з них.

Перший можливий лот – права вимоги за кредитом ПАТ «Банк «Форум». Станом на 1 серпня 2016 року заборгованість за договором склала 336,94 млн грн.

Другий можливий лот – права вимоги одразу за сімома кредитами ПАТ «ВБР». Заборгованість за цими договорами, станом на початок серпня, склала 623,14 млн грн.

Варто зазначити, що у забезпечення за договорами перебувають майнові права за контрактами та товари в обігу.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставить на аукціон кредити державних підприємств, що працюють в сфері пасажирських і вантажних перевезень.

Фонд зазначає, що індикативні оцінки і пропозиції очікує до 30 вересня.

Коментарі
Додати коментар