До новин

Порошенко схвалив закон про відшкодування коштів вкладникам збанкрутілого «Михайлівського»

17 листопада, 2016
Законодавство
Порошенко схвалив закон про відшкодування коштів вкладникам збанкрутілого «Михайлівського»

Президент Петро Порошенко підписав закон, який передбачає відшкодування коштів вкладникам банку «Михайлівський».

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.

Відповідна інформація міститься на сайті голови держави. Нагадаємо, Верховна рада ухвалила даний закон у вівторок. Документ був ініційований президентом.

Законом пропонується прирівняти до вкладу кошти, залучені від населення в якості позики або вкладу до небанківської фінансової установи через повірений за відповідним договором банк.

Гарантуватися до відшкодування будуть кошти в тому випадку, якщо на день набрання чинності цього закону повірений банк був визнаний неплатоспроможним.

Крім того, законом також передбачається доручити Фонду гарантування ретельно вивчити документи по кожній фізособі, яка прирівняна до вкладника, і не пізніше 20 робочих днів з дня набрання чинності цього закону почати виплату відшкодування коштів.

Фонд гарантування вкладів наділяється правом представляти вимоги до небанківських фінустанов, які залучали кошти від населення. Засоби, що стягуються з таких небанківських фінустанов, будуть включатися в ліквідаційну масу відповідного банку.

Нагадаємо, ошукані вкладники банку «Михайлівський» неодноразово виходили на мітинги, з вимогою повернути їм гроші.

У травні в банк «Михайлівський» була введена тимчасова адміністрація. Пізніше стало відомо, що за день до цього банк продав свої кредити іншим фінкомпаніям. 23 травня правління Національного банку прийняло рішення про віднесення ПАО «Банк Михайлівський» до категорії неплатоспроможних.

У липні Фонд гарантування вкладів почав ліквідацію банку.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, суд у справі банку-банкрута «Михайлівський» заарештував торговий центр «Гулівер».

Коментарі
Додати коментар