Конкурсний відбір охочих стати приватними виконавцями проходить у плановому режимі - Мін’юст
З 26 грудня 2016 року триває прийом документів на навчання від громадян, які мають намір стати приватними виконавцями, усі особи, які подали і продовжують подавати документи, пройдуть навчання, запевняють у Міністерстві юстиції.
Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на прес-службу відомства.
«Наше головне завдання - зробити процес проведення конкурсу максимально прозорим та зрозумілим для суспільства», - наголосив заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Сергій Шкляр під час прес-брифінгу щодо актуальних питань конкурсного відбору осіб, які мають намір працювати приватними виконавцями.
За словами заступника міністра, наразі жодній людині не відмовлено у прийомі документів. При цьому він нагадав, що охочі стати приватними виконавцями повинні відповідати наступним вимогам: бути громадянами України, досягти віку 25 років, мати вищу юридичну освіту не нижче другого рівня та стаж роботи у галузі права не менше двох років.
«Станом на сьогодні ми отримали 726 пакетів документів від кандидатів на навчання. Уже сформовано і оприлюднено на сайті Мін'юсту перший список осіб, які проходитимуть першу хвилю навчання, що розпочнеться 27 лютого 2017 року і триватиме 23 робочі дні. У цьому списку - 210 осіб. Списки наступних потоків слухачів формуються і будуть оприлюднені найближчим часом. Очікується, що потоки слухачів будуть йти один за одним без перерв до повного задоволення попиту від кандидатів», - заявив Шкляр.
Він також додав, що крім проходження навчання, усі кандидати мають обов’язково скласти кваліфікаційний іспит.
Кваліфікаційний іспит, розроблений командою Міністерства юстиції за допомогою міжнародних експертів, пройде у вигляді автоматизованого анонімного тестування і складатиметься з 3 блоків питань: теоретичних, ситуаційних запитань та практичного завдання.
Як зазначив заступник міністра, до розробки запитань були залучені кращі фахівці державної виконавчої служби, видатні викладачі вищих навчальних закладів та відомі юристи-практики з досвідом роботи у сфері виконавчого провадження. Наразі розроблено та фіналізовано близько 2000 запитань теоретичної частини. Усі вони без варіантів відповідей будуть опубліковані на сайті Мін'юсту для проведення іспиту на засадах повної прозорості та надання можливості усім охочим завчасно підготуватись до складання іспиту.
«Проведення перших іспитів заплановано на кінець березня-початок квітня поточного року – відразу після завершення першої хвилі навчання. Очікується, що іспити будуть проводитись 1-2 рази на тиждень для груп по 25-30 осіб. Іспит триватиме протягом робочого дня, на відповіді передбачено 4,5 години, не враховуючи перерв», - повідомив Дмитро Журавльов, перший заступник директора Інституту права та післядипломної освіти Мін'юсту.
«У разі виявлення будь-яких порушень в процесі подання документів на конкурс або в рамках конкурсного відбору безпосередньо, закликаємо громадськість та ЗМІ негайно повідомляти про це Міністерство юстиції. Ми готові розбиратись та надавати відповідь на усі звернення та запити», - наголосив Шкляр.
Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, у Хмельницькому відбувся семінар-практикум для майбутніх приватних виконавців.
Коментарі
Новини за темою
- Законодавство 09 травня, 2024
Аграрії можуть отримати компенсацію за купівлю сільгосптехніки вже у 64 українських виробників
- Законодавство 07 травня, 2024
У першому кварталі ФОП сплатили єдиного податку на 160% більше, ніж торік
- Законодавство 07 березня, 2024
Фонд гарантування виставляє на аукціон пул іпотечних кредитів трьох банків
- Законодавство 26 жовтня, 2023
ІТ-компанія SoftServe відкрила чотири нових офіси за кордоном