До новин

Через борги "Металіст" може не зіграти в Прем'єр-лізі наступного сезону

29 квітня, 2015
Борги
Через борги "Металіст" може не зіграти в Прем'єр-лізі наступного сезону

Харківський футбольній клуб "Металіст" не проходить ліцензування для участі у наступному сезоні Української прем'єр-ліги, тому що у нього є борги перед гравцями.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на "Сегодня".

"Процедура ліцензування для участі в чемпіонаті України буде закінчена через два тижні. Але "Металіст" не проходить ліцензування, тому що у нього є борги перед гравцями", - заявив колишній віце-президент ФФУ, а нині чинний радник губернатора Харківської області Ігоря Райніна Сергій Стороженко.

"Металіст бореться за те, щоб ситуацію в економіці країни, футболі та в клубній діяльності визнали форс-мажорною. У такому випадку клубу дозволять реструктурувати борги, в першу чергу перед футболістами, уклавши додаткові мирові угоди про визначення взаємних зобов'язань та їх розстрочення в часі", - пояснив він.

За словами Стороженка, список протестуючих футболістів скорочується.

"Список протестуючих футболістів скорочується. Спортивний директор Олександр Бойцан веде з ними переговори, з деякими з них я особисто говорив. Вони не розуміють, що якщо будуть вимагати розрахуватися з ними за старим курсом долара, вони не отримають нічого, адже клуб стане банкрутом", - зауважив посадовець.

"Просто задумайтеся: мінімальна зарплата гравців основного складу "Металіста" була близько $40 тисяч на місяць. Як думаєте, нормально в країні, де людям скоротили пенсії і зарплати, отримувати такі гроші?" - висловив думку Стороженко.

"Якщо у гравців будуть пропозиції, клуб негайно видасть трансферні листи. Ніхто не заборонить їм працювати, адже це злочин. До речі, Металіст від боргів не відмовиться, де б футболісти не грали", - підкреслив Стороженко.

Видання додає, що коли Стороженко обіймав посаду першого віце-президента ФФУ, багато клубів успішно проходили ліцензування навіть з боргами.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, через фінансові труднощі ФК "Металіст" платить своїм працівникам по $20 на місяць.

Коментарі
Додати коментар