До новин

Тернопільське підприємство "назбирало" вражаючі борги

29 квітня, 2015
Борги
Тернопільське підприємство "назбирало" вражаючі борги

45 мільйонів гривень боргує тернопільське підприємство.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області, передає інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.

За позовом прокуратури Тернопільської області господарський суд області зобов’язав стягнути з товариства-боржника заборгованість, яка виникла перед державним банком у сумі майже 45 млн грн, за рахунок майна підприємства-поручителя.

Встановлено, що товариство з обмеженою відповідальністю області порушило умови укладеного з ПАТ «Акціонерний комерційний банк «Київ» кредитного договору та вчасно не повернуло кошти, внаслідок чого утворився борг перед фінансовою установою на вищезазначену суму.

Враховуючи те, що у статутному капіталі ПАТ «Акціонерний комерційний банк «Київ» частка держави в особі Міністерства фінансів України становить 99,9%, – це стало правовою підставою для звернення прокуратури Тернопільської області з позовом до суду.

У позовній заяві прокуратура вимагала погасити заборгованість перед державним банком шляхом реалізації на прилюдних торгах заставного майна підприємства-поручителя, з яким банк уклав договір іпотеки для забезпечення виконання товариством-позичальником кредитного зобов’язання.

Господарський суд Тернопільської області задоволив позовні вимоги прокуратури в повному обсязі. Наразі вживаються заходи щодо реального виконання рішення суду.

Коментарі
Додати коментар