До новин

У тернополян почали масово забирати майно за борги

02 червня, 2015
Борги
У тернополян почали масово забирати майно за борги

Понад сім мільйонів гривень боргують тернополяни комунальному підприємству “Тернопільводоканал”.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.

За борги працівники підприємства разом із виконавчою службою змушені описувати та забирати майно городян, аби за виручені гроші розрахуватись з боргами. У вівторок, 27 травня, тернопільські комунальники разом з виконавчою службою відвідали сімнадцять адрес боржників. У трьох абонентів забирали майно. Серед вилученого – два телевізори, два комп’ютери та журнальний столик.

Борг тернополян перед “Водоканалом” росте ще із початку року. Основними причинами заборгованості працівники підприємства називають матеріальну скруту городян. Також чимало людей чекає результатів призначення субсидій, тому і не доплачує.

– В будь-якому разі, навіть якщо споживачі отримають дану субсидію, їм потрібно все одно обов’язково оплачувати місячну частку. В іншому разі можуть бути моменти, що надання субсидій буде призупинено, – розповідає начальник відділу розрахунків населення КП “Тернопільводоканал” Руслан Бурмас.

Комунальники майже щомісяця відвідують боржників та нагадують їм про необхідність оплати. Та через зростання боргу у “Водоканалі” змушені вдаватись і до радикальних заходів. Із державною виконавчою службою водоканалівці виїжджають до боржників описувати та забирати їхнє майно, погашаючи у такий спосіб борг.

Коментарі
Додати коментар