Logo
До новин

Fitch: Санкції США можуть серйозно вдарити по російських компаніях

16 квітня, 2018
Резонансні справи
Fitch: Санкції США можуть серйозно вдарити по російських компаніях

Останні санкції США можуть мати серйозний вплив на діяльність російських компаній.

Про це йдеться у заяві міжнародного рейтингового агентства Fitch Ratings. повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.

«Останні санкції США, оголошені проти ряду російських компаній, фізичних осіб та банку 6 квітня 2018 року, можуть мати серйозний вплив на операції та фінансові профілі цих компаній, зменшивши їхню здатність торгувати та обслуговувати борг у доларах США», - заявили в агентстві.

«Ці санкції є найбільш значними, що впливають на російські корпорації з моменту введення в дію санкцій США у 2014 році», - йдеться у заяві.

«Санкції, ймовірно, справлять значний вплив на компанії, які не зможуть здійснювати операції у доларах США - стандартній валюті торгівлі сировинними товарами і основний валюті в операціях міжнародної торгівлі», - додали в агентстві.

Аналітики агентства прогнозують, що російські компанії швидше за все постраждають в результаті скорочення їхньої торгівельної активності.

Як відомо, США ввели нові санкції проти 24 російських бізнесменів і чиновників, а також проти фінансових установ, державних і приватних компаній, пов'язаних з Кремлем.

До санкційного списку, зокрема, потрапили мільярдер Олег Дерипаска і голова ради директорів групи компаній «Ренова» Віктор Вексельберг.

Як повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, США планують заборонити пов’язані з держборгом Росії фінансові операції.

Коментарі
Додати коментар