До новин

Усі сільські відділення «Укрпошти» на Волині — збиткові

31 жовтня, 2018
Збитки
Усі сільські відділення «Укрпошти» на Волині — збиткові

На Волині працює 480 відділень «Укрпошти», втім прибутковими є всього лиш близько 20.

Про це розповів заступник  директора Волинської дирекції ПАТ «Укрпошта» Андрій Плахтій 26 жовтня під час ділової зустрічі голів ОТГ Прибужжя, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на БУГ.

«Укрпошта не отримує жодної копійки від держави. Ми по суті на госпрозрахунку, нас ніхто не дотує. Відтак ми не можемо бути соціальним підприємством, яке утримуватиме працівників і нічого не заробляє», — зазначив Андрій Плахтій.

«Рано чи пізно станеться ситуація, коли нічим буде платити заробітну плату. Нині по Волині близько 20 відділень поштового зв’язку заробляють на всі 480. Ці кошти витрачають на зарплату та утримання відділень» – додав він.

За його словами, усі сільські відділення – збиткові. Разом з тим, навіть якщо дійде до закриття, це не означає, що села залишаться без поштового зв’язку – споживачі отримуватимуть ті ж послуги, що й раніше. Водночас пошта не зможе працювати без підтримки і сприяння місцевої влади.

Як стало відомо раніше, з 1 січня 2019 року Укрпошта має намір закрити до 7 тисяч стаціонарних відділень, а також звільнити частину адміністративного й виробничого персоналу.

Водночас Андрій Плахтій зазначив, що наразі рішень про закриття якогось  відділення на Волині не прийнято, питання на стадії обговорення.

Коментарі
Додати коментар