До новин

Чиновники пояснили схему ліквідації ДАК «Автомобільні дороги України»

28 жовтня, 2015
Ліквідація
Чиновники пояснили схему ліквідації ДАК «Автомобільні дороги України»

Голова ДП «Волинський облавтодор» Олександр Зіньков пояснив, що ліквідація ПАТ ДАК «Автомобільні дороги України» не означає ліквідацію її дочірніх підприємств – облавтодорів.

Про це  повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на інтерв’ю чиновника виданню «Волинські новини».

Так, з 16 вересня діє наказ про ліквідацію компанії, і зараз цей процес триває. Однак, місцеві автодори не ліквідовуються, пояснює Зіньков.

«Це - ліквідація компанії як юридичної особи, тобто апарату правління. Ми як дочірнє підприємство на сьогоднішній день залишаємося. Після ліквідації компанії як юридичної особи ми на якийсь момент вже не будемо дочірніми підприємствами компанії, а будемо державними підприємствами», - пояснює він.

За його словами, дороги місцевого значення передають на фінансування місцевих бюджетів. Разом з цим на місця буде передано і підприємства, які обслуговують місцеві дороги, експлуатаційні потужності, матеріальні ресурси і виробничі бази будуть передані з облавтодору на місця.

«Ця передача мала відбутися до нового року. Процедура через низку причин затягнулася, і на зиму цього робити не будуть. Я спілкувався з Міністром інфраструктури, він повідомив, що передавати дороги будуть після закінчення зимового сезону. Тоді відбудеться реорганізація, компанія ліквідується, дороги передадуться, і  частина потужностей облавтодору теж. Що стосується підприємств, які обслуговують ці дороги, то поки що обговорюється, які вони будуть - чи у комунальній власності, чи в приватній, є варіанти колективної власності», - зауважив очільник облавтодору.

Єдине, що поки що не до кінця зрозуміло - що буде з підприємствами, які обслуговують державні дороги, які й далі будуть фінансуватися з державного бюджету. В основному, державні дороги обслуговує 4 дорожньо-експлуатаційні підприємства. На думку Зінькова, ще декілька років ці автошляхи будуть у відомстві держпідприємств.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, Пивоварський пообіцяв працівникам «Волинського облавтодору» зарплати вже цього тижня.

Коментарі
Додати коментар