Цього тижня парламент почне змінювати правила гри у галузі банкрутства

4 лютого у Верховній Раді призначено розгляд у першому читанні чотирьох законопроектів, що стосуються сфери банкрутства юридичних та фізичних осіб.
Проекти законів розміщенні на сайті парламенту, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.
Зокрема, до порядку денного для розгляду включені такі документи:
Законопроект № 2353а «Про реструктуризацію боргів фізичної особи або визнання її банкрутом»;
Законопроект № 3132 «Про внесення змін до деяких Законів України (щодо підвищення ефективності процедур банкрутства)»;
Законопроект № 3163 «Про внесення змін до деяких законів України з питань банкрутства (щодо забезпечення європейських стандартів у сфері відновлення платоспроможності боржника та спрощення умов ведення бізнесу в Україні)»;
Законопроект № 2714 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання процедури банкрутства фізичної особи з метою забезпечення економічної та соціальної стабільності суспільства».
Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, Рада подовжила дію мораторію на банкрутство «Енергоатому» до 2017 року.
Коментарі
Новини за темою
-
Законодавство
20 квітня, 2021НБУ доопрацьовує законопроект про вдосконалення корпуправління в банках
-
Законодавство
20 квітня, 2021ФГВФО готовий продати борги групи АвтоКрАЗ Жеваго на 10,6 млрд грн з дисконтом 97,5%
-
Законодавство
20 квітня, 2021 -
Законодавство
19 квітня, 2021Разумков підписав закони про реструктуризацію валютних кредитів