До новин

При перевірці Адміністрації морпортів виявлено збитків на 613 млн грн

22 березня, 2016
Збитки
При перевірці Адміністрації морпортів виявлено збитків на 613 млн грн

Держфінінспекція в ході ревізії діяльності ДП «Адміністрація морських портів України» виявила збитків суму 613 млн гривень.

Про це повідомила глава відомства Лідія Гаврилова, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.

«Встановлено фінансових порушень на суму майже 613 мільйонів гривень і операції, які негативно вплинули на діяльність підприємства, на суму майже 2 млрд гривень», - сказала Гаврилова.

Вона зазначила, що на дату завершення ревізії в АМПУ також не було врегульоване питання завершення днопоглиблювальних робіт з реконструкцією підхідного каналу та внутрішніх водних підходів до глибоководних причалів порту Південний, на які були витрачені кошти на суму майже 870 млн гривень, так як підрядник - компанія «Мебіус Констракшн Юкрейн» - повідомив про неможливість продовження робіт.

«Моніторинг за двома процедурам закупівлі на 787 мільйонів гривень по послугах технічного обслуговування акваторії і підхідних каналів Бердянського, Маріупольського та інших морських портів України шляхом днопоглиблення очікуваною вартістю 780 мільйонів гривень і послуг про ремонту буксира на суму 7,1 мільйонів гривень виявив процедурні порушення на суму майже 15 мільйонів гривень», - сказала вона.

За словами глави відомства, це пов'язано з тим, що процедури закупівлі не були скасовані у зв'язку з відхиленням пропозицій учасників конкурсних торгів, які не відповідали вимогам конкурсної документації.

Коментарі
Додати коментар