До новин

Минулий рік закарпатські підприємства закінчили зі збитком у понад 1,5 мільярда гривень

30 червня, 2016
Збитки
Минулий рік закарпатські підприємства закінчили зі збитком у понад 1,5 мільярда гривень

Фінансові результати діяльності суб’єктів Закарпатської області за 2015 рік (до оподаткування) виявилися негативними і склали 1591,5 мільйони гривень збитків.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на Кarpatnews.

Прибуткові підприємства, частка яких у загальній кількості становила 79,2%, отримали 2002,9 мільйона гривень прибутку. При цьому частка збиткових підприємств області склала 20,8%. І вони допустили 3 594,4 мільйона гривень збитків. Таким чином збитковий результат сформувала меншість, по суті 1/5 всіх підприємств. Це може свідчити, як про нерозвиненість економіки краю, так і про певні  неточності з оподаткування доходів. Цілком імовірно, що бізнес приховує частину прибутку у тіні.

Збитків і прибутків зазнавали по суті одній ті самі типи підприємств. Так, основна частина прибутку сформована підприємствами промисловості (41,8% від загальної суми прибутку). Хоча вони ж дали 56,5% від загальної суми збитків. Оптова та роздрібна торгівля і ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів  приніс 27,3% прибутку та 18,2% збитків. А от підприємства транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності дали 5,2% прибутку і 11,8% збитків.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, готелю «Інтурист-Закарпаття» загрожує банкрутство

Коментарі
Додати коментар