До новин

Кредит, забезпечений літаком Mysterе Falcon, виставлено на продаж

29 серпня, 2016
Ліквідація
Кредит, забезпечений літаком Mysterе Falcon, виставлено на продаж

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставляє на продаж права вимоги за кредитами, що перебувають на балансі АТ «Фінростбанк». Мова йде про два договори, у забезпечення за одним із яких передано реактивний адміністративний літак.

Про це повідомляється на офіційному сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, інформує Банкрутство & Ліквідація.

Згідно з офіційною інформацією Фонду, загальна заборгованість за договорами, об’єднаними в один лот, перевищила 58,45 млн грн. При цьому у заставі банку – повітряне судно Mysterе Falcon 20-Е5 – реактивний адміністративний літак, призначений для експлуатації на авіалініях малої і середньої дальності. Одночасно на борту можуть перебувати до восьми пасажирів. Судно набирає швидкість 750 км/год. та за технічними характеристиками здатне долати відстань у 3300 км за переліт.

Літак зареєстрований в Україні і зараз знаходиться на території міжнародного аеропорту «Київ». Ринкова вартість забезпечення за кредитами орієнтовно складає 800 тис. дол. США.

Стислу презентацію виставлених на продаж активів можна переглянути за посиланням.

На торги лот виставляється за початковою вартістю 15,61 млн грн. Аукціон відбудеться 7 вересня на електронному майданчику товарної біржі «Альянс» з 9:00 до 18:00. Кінцевий термін прийому заявок на участь в аукціоні – 15:00 6 вересня. Детальніше дізнатися про публічний паспорт активу та умови участі у торгах можна тут.

Коментарі
Додати коментар