До новин

Компанія Коломойського оскаржила рішення суду про виплату 650 мільйонів «Укрнафті»

07 жовтня, 2016
Борги
Компанія Коломойського оскаржила рішення суду про виплату 650 мільйонів «Укрнафті»

ТОВ «Гарант-УТН» подало апеляційну скаргу на рішення Господарського суду Харківської області від 6 вересня, яким той задовольнив позов компанії «Укрнафта» і зобов'язав товариство погасити заборгованість за куплену в липні 2015 року на аукціоні нафту в розмірі 648,66 млн грн.

Про це йдеться в ухвалі Харківського апеляційного господарського суду від 28 вересня, пишуть «Українські Новини».

Розгляд апеляції призначено на 26 жовтня.

Як зазначається, суд першої інстанції зобов'язав ТОВ «Гарант-УТН» погасити заборгованість за нафту, яка була куплена ним 15 липня 2015 року на аукціоні №200 на майданчику Української міжбанківської валютної біржі (УМВБ).

Тоді ТОВ «Гарант-УТН» викупило всі, що виставляються «Укрнафтою» 128,56 тис. тонн нафти за ціною 11 318,16 гривень за тонну (з ПДВ).

Сумарно «Укрнафта» відвантажила ТОВ «Гарант-УТН» нафту на суму 1,455 млрд гривень.

З1 липня 2015 «Укрнафта» і ТОВ «Гаратн-УТН» підписали додаткові угоди до договору, яким встановили термін оплати протягом 5 місяців, але не не пізніше 31 грудня 2015 року.

У підсумку «Гарант-УТН» перерахувала «Укрнафта» тільки 733,651 млн гривень за цю нафту (плюс «Укрнафта» отримала 72,753 млн гривень біржового гарантійного внеску).

У матеріалах суду зазначено, що 26 лютого поточного «Укрнафта» просила компанію в рамках досудового врегулювання погасити зазначену заборгованість, але та відмовилася.

ТОВ «Гарант-УТН» в свою чергу просило суд першої інстанції зупинити дане виробництво до винесення рішення Окружним адмінсудом Києва за її позовом про визнання недійсним рішення Аукціонного комітету з твердженням стартової ціни на сировину на аукціоні №200.

Як повідомлялося, в липні «Укрнафта» подала до Господарського суду Харківської області 6 позовних заяв з проханням зобов'язати ТОВ «Прикарпатьенефтетрейд», «Котлас», «Техтрейд груп», «Галнафта», «Гарант-УТН» (всі - Харків) погасити перед нафтовидобувною компанією заборгованість сумарно в розмірі 7,587 млрд гривень.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, податковий борг «Укрнафти» досяг майже 12 мільярдів.

Коментарі
Додати коментар