До новин

Україна натисне на кредиторів Укрексімбанку можливим банкрутством фінустанови

17 квітня, 2015
Борги
Україна натисне на кредиторів Укрексімбанку можливим банкрутством фінустанови

Україна в п'ятницю планує попередити власників облігацій державного "Укрексімбанку", що банк оголосить дефолт за своїми облігаціями, які повинні бути погашені 27 квітня, якщо кредитори не погодяться на відстрочку виплат по цих зобов'язаннях, пише The Financial Times.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на Інтерфакс-Україна.

За інформацією джерел FT, міністр фінансів України Наталія Яресько (на фото), яка знаходиться зараз у Вашингтоні на сесії МВФ, може заявити, що 3-місячна відстрочка з погашення паперів "Укрексімбанку" є критично важливою для загальної угоди з реструктуризації єврооблігацій України.

Досягненню угоди з власниками паперів "Укрексімбанку" заважає невелика група інвесторів, які розраховують на повне і своєчасне погашення облігацій.

У підсумку банку не вдалося отримати згоди більшості кредиторів на розстрочку.

Нове і останнє голосування пройде 27 квітня. Цього ж дня за графіком має бути здійснено погашення паперів банку на суму в 750 млн доларів.

Україна до червня повинна досягти загальної угоди з власниками єврооблігацій країни, включаючи зобов'язання міста Києва та ряду державних банків і компаній, про реструктуризацію боргу, що є умовою виділення їй чергового траншу кредиту Міжнародного валютного фонду.

Повномасштабні переговори України з приватними кредиторами, однак, реально поки так і не почалися.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, Україна знайшла рішення, як реструктурувати зовнішні борги держбанків.

Коментарі
Додати коментар