До новин

В Івано-Франківську з аукціону підуть два гіпермаркети банку «Форум»

07 листопада, 2016
Продаж
В Івано-Франківську з аукціону підуть два гіпермаркети банку «Форум»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставив на продаж права вимоги за кредитом, у забезпечення якого передано будівлю гіпермаркету і супермаркет будівельних матеріалів та побутової техніки в Івано-Франківську за стартовою ціною у 40,78 млн грн.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на прес-службу ФГВФО.

«16 листопада відбудеться аукціон з продажу прав вимоги за кредитом, у забезпечення якого передано будівлю гіпермаркету і супермаркет будівельних матеріалів та побутової техніки в Івано-Франківську. Стартова ціна лоту - 40,78 млн грн», - йдеться у повідомленні.

Фонд гарантування вкладів виставляє на продаж право вимоги за кредитом юрособи, що перебуває на балансі ПАТ «Банк Форум». Компанія-позичальник веде активну господарську діяльність у сфері будівництва та експлуатації (передача в оренду) власного нерухомого майна. Обслуговування кредиту припинилось лише після введення в банк тимчасової адміністрації. Станом на початок вересня цього року заборгованість за договором (тіло та нараховані відсотки) сягнула 117,81 млн грн.

При цьому у забезпечення за кредитом передано два об'єкти торговельної нерухомості, загальною площею 16 572,8 м кв, у м. Івано-Франківськ. Мова йде про приміщення гіпермаркету, загальною площею 13 062,8 м кв. Комплекс було введено в експлуатацію в 2005 році. Приміщення обладнане системою відеоспостереження, клімат-контролю, пасажирськими та вантажними ліфтами. Крім того у гіпермаркеті є спеціальні зони для відпочинку та дитяча кімната. Поруч з комплексом розташовується паркувальний майданчик на 200 машиномісць.

Також у заставі банку - приміщення супермаркету, загальною площею 3 559,4 м кв, що  використовується для продажу побутової техніки. Будівля здається в оренду єдиному орендарю - юридичній особі.

Детальнішу інформацію про актив та умови участі у торгах можна переглянути за посиланням.

Коментарі
Додати коментар